Водопостачання

КОНТАКТИ

Поштова адреса: вул.Авіаторів буд.41-А, с.Петропавлівська Борщагівка, Київська область , Україна, 08130

Приймальня директора :

ф./т.(044) 406-59-49, 406-59-50

моб. тел. (067)109-64-33,(093)109-64-33,(099)109-64-33

КЕРІВНИЦТВО

Андрієвська Ніна Григорівна — директор  Водоканалу ТОВ «Петропавлівське»

Ковінченко Микола Володимирович – головний інженер  Водоканалу

Пшенична Ірина Володимирівна  — головний бухгалтер Водоканалу

Основними функціями і завданнями  є подача в розподільчу водопровідну мережу, транспортування до абонентів, забезпечення надійної експлуатації споруд, обладнання і мереж.

Село Петропавлівська Борщагівка забезпечується питною водою з трьох джерел водопостачання — річок Дніпра, Десни та підземних водоносних горизонтів.

Загальна схема централізованого водопостачання села Петропавлівська Борщагівка складається з водопровідних насосних станцій, та кілометри водопровідних мереж. На мережах знаходяться десятки пожежних гідрантів.

Обслуговування водопровідних мереж і споруд забезпечується працівниками експлуатації водопровідних мереж, служби експлуатації водоводів  і насосних водопровідних станцій.

Поверхнева вода з річок Дніпра та Десни на очисних водопровідних спорудах проходить повний технологічний цикл очистки за допомогою реагентів: коагулянтів, флокулянтів, хлору, аміаку. Після очищення та знезараження подається у централізовані системи водопостачання.

Контроль за якістю питної води здійснюється акредитованою  Боярською лабораторією та  санітарно-епідеміологічною службою. Щоквартально відбирається та аналізується якість води.

Висококваліфіковані фахівці структурних підрозділів департаменту експлуатації водопровідного господарства забезпечують безперебійну і надійну роботу систем водопостачання села Петропавлівська Борщагівка.