Головна сторінка

Шановні абоненти!

Водоканал ТОВ «Петропавлівське» працює без вихідних та за будь-яких умов, щоб у ваших домівках завжди була вода.

Ми цілодобово на варті безперебійного водопостачання та водовідведення села!
Тому у воєнний час ми дуже потребуємо вашої підтримки. Щоб забезпечувати роботу водопровідно-каналізаційного господарства, нам і надалі треба купувати матеріали для ремонтних робіт, паливо для наших автівок, оплачувати електроенергію.

Наш пріоритет – за будь-яких умов забезпечувати стабільне водопостачання села. Але також ми дбаємо про безперебійну роботу каналізації, адже порушення у системі водовідведення може призвести до виливу стоків, і як наслідок – до погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації у селі.

Крім того, у нас додались нові важливі завдання: дбати про безпеку та обороноздатність наших об’єктів.
🇺🇦Актуальні нарахування за водопостачання та водовідведення можно переглянути в особистому кабінеті ok.pbvoda.com.ua,
або оплатіть згідно квитанції за січень (всі оплати будуть враховані на вашому особовому рахунку).
Дуже просимо усіх, хто має можливість, допомагати нам та оплачувати рахунки за водопостачання.
🇺🇦Ми працюємо для вас без вихідних 24/7!

Протоколи аналізів води від 12.01.2022 р.

Шановні мешканці с. Петропавлівська Борщагівка!

У зв’язку з аварією на магістральному трубопроводі по вул. Соборна 12.01.2022 водопостачання частково обмежено.
Спеціалісти ТОВ “Петропавлівське” працюють над ліквідацією наслідків аварії.
Сподіваємось на розуміння.

Шановні споживачі! Передати показники лічильника можливо в Viber або Telegram Bot.
Сервіси працюють для більш зручного користуванням нашими споживачами!
💠 Щоб приєднатися, у своєму Viber-мессенджері натисніть пункт меню «Додатково», виберіть «Паблік акаунти» та в пошуку введіть водоканал ТОВ «Петропавлівське». Відкривши наш акаунт, натисніть на плюс. Натисніть кнопку «Повідомлення» і додайте ваші особові рахунки для подальших операцій.
Або перейдіть за посиланням: viber://pa?chatURI=pbvoda_bot
💠 Так само легко знайти наш бот для передачі показників у Telegram. Просто наберіть у пошуковому рядку вашого месенджера водоканал ТОВ «Петропавлівське», переходьте в чат та додайте свій особовий рахунок. Швидко знайти бот можна за посиланням: https://t.me/pbvoda_bot

До відома абонентів ТОВ «Петропавлівське»!!!

    У зв’язку з тим що з 1-го жовтня 2019р. в Україні стартувала процедура монетизації субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг ТОВ «Петропавлівське» повідомляє наступне:

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» та Постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 807 «Про затвердження Положення про порядок призначення житлових субсидій» (зі змінами) затверджено Порядок надання субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, який застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Порядок поширюється на осіб, які мають право на відповідні пільги згідно із законами.

Новий механізм виплати пільг передбачає, що гроші будуть виплачуватися людям, а не підприємствам-надавачам послуг. Монетизація пільг не вплине на розмір передбачених законом соціальних гарантій і дозволить заощаджувати кошти на економному споживанні житлово-комунальних послуг і використовувати їх на власні потреби пільговика. Тобто, якщо домогосподарство спожило менше ресурсів, ніж передбачено в нормативі – заощаджені гроші вони можуть залишити собі.

Паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Обов’язкова умова при цьому – наявність мобільного телефону в одержувача пільги. Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Ощадбанк здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком.

В цьому випадку пільговик не докладає жодних зусиль, за нього все зроблять органи соцзахисту.

  

Для отримання додаткової інформації пропонуємо Вам звернутися до Управління соціального захисту населення Києво-Святошинської РДА Київської області за адресою: м. Київ, вул. Янтарна буд. 12-А або за телефоном: 044-424-10-95 (факс/приймальна); 044-450-04-77 (бухгалтерія).

З повагою,

адміністрація ТОВ «Петропавлівське»

Шановні Абоненти!

Доводимо до Вашого відома, що постановою Правління Національного банку України № 162 від 28 грудня 2018 року «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» затверджені зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України.

IBAN (International Bank Account Number) – це стандартизований міжнародний формат номера рахунку, що складається з 29 літерно-цифрових символів, який крім номера рахунку містить у собі код країни (UA) та МФО банку.

На виконання вимог Постанови Банками встановлений наступний порядок:

 1. З 05 серпня до 31 жовтня 2019 року рахунки клієнтів, відкриті до 05 серпня 2019 року, будуть змінені на формат IBAN Банками самостійно. У цей період у розрахункових документах можна вказувати як діючий номер рахунку та код Банку (МФО), так і номер у форматі IBAN.
 2. З 01 листопада 2019 року всі платежі будуть здійснюватися за реквізитами рахунків у форматі IBAN. Застосування IBAN буде обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення будь-яких платежів як в національній, так і в іноземній валютах, у тому числі при здійсненні платежів за межі України.

Зважаючи на вище викладене, повідомляємо що з 01 листопада 2019 року буде змінено номери рахунків нашої Компанії з урахуванням формату IBAN. Просимо зауважити, що всі інші умови співпраці, в тому числі і Ваш обслуговуючий банк та МФО банку залишаються незмінними.

Нижче наведено таблицю відповідності рахунків Компанії, що діють до 31 жовтня 2019 року рахункам відкритим у форматі IBAN.

Прохання, прийняти до уваги дані з нижченаведеної таблиці та з 01 листопада 2019 року використовувати для розрахунків з ТОВ «Петропавлівське» відповідні рахунки у форматі IBAN:

Назва банку МФО банку р/р у діючому форматі до 01.11.2019р. р/р у форматі IBAN з 01.11.2019р.
АТ«РайффайзенБанкАваль» 380805 26009541085 UA363808050000000026009541085
АТ«РайффайзенБанкАваль» 380805 26001544466 UA383808050000000026001544466

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,

адміністрація ТОВ «Петропавлівське»

УВАГА!

 Нові правила отримання житлової субсидії на 2019 рік

 ЯКЩО ВАМ ПРИЗНАЧЕНА СУБСИДІЯ:

з 2018 року

 • за січень 2019 року субсидія буде перерахована на рахунки ОСББ/ЖБК
 • за лютий 2019 року субсидія прийде у готівковій формі в березні
 • за березень 2019 року – готівкою в квітні
 • за квітень2019 року – готівкою в травні

УВАГА!  У травні 2019 року потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення

ВПЕРШЕ З СІЧНЯ 2019 РОКУ

 • субсидія буде надходити на персональний обліковий запис в АТ «Ощадбанк»
 • банк перераховує кошти надавачам послуг ЖКГ, залишок нарахувань споживач сплачує самостійно
 • оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця

ВАЖЛИВО! Субсидія автоматично перепризначається на новий період 2019-2020

ВИПЛАТА СУБСИДІЙ У ГОТІВКОВІЙ ФОРМІ:

НЕ ПЕНСІОНЕРАМ

 • грошовим переказом «Швидка копійка» через АТ «Ощадбанк»
 • переказ видається з паспортом та ідентифікаційним кодом

ПЕНСІОНЕРАМ

 • через Пенсійний фонд на пенсійні рахунки в банках або АТ «Укрпошта», де особа одержує пенсію, відповідно до укладених договорів.

Якщо у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020 рр. не призначатимуть.

 

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!
Нові тарифи на водопостачання та водовідведення!

ТОВ «Петропавлівське» повідомляє Вас про те, що Виконавчим комітетом Петропавлівсько-Борщагівської Сільської Ради було затверджено рішення щодо погодження з 10.10.2018 нових тарифів на водопостачання та водовідведення.

Повний текст Рішення №196 від 26.09.2018 Рішення тарифи Рішення тарифи 2 

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

ТОВ «Петропавлівське» повідомляє Вас про те, що у зв’язку зі суттєвим збільшенням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, будівельних матеріалів, заробітної плати тощо, що є основними складовими при формуванні планового тарифу на водопостачання та водовідведення, куруючись п.1 п.п. 2 ст.7, п.1 п.п. 2 ст. 14,  Закону України «Про житлово-комунальні послуги» були розраховані економічно обґрунтовані планові тарифи на житлово-комунальні послуги з водопостачання та водовідведення.

Вартість 1 куб.м. з планованим прибутком та ПДВ :

Водопостачання: населення – 11,40 грн. , бюджетні організації – 12,54 грн. , інші споживачі – 13,68 грн.

Водовідведення: населення – 13,20 грн. , бюджетні організації – 14,52 грн., інші споживачі – 15,84 грн.

Отримати більш детальну інформацію щодо обґрунтування зміни тарифу (складових, попередніх тарифів) та подати зауваження та пропозиції в письмовому вигляді упродовж 7 календарних днів з дня публікації (Згідно наказу Мін Регіонбуду та ЖКГ України від 30.07.2012 № 390 зі змінами від 08.09.2017 р. №234) Ви можете безпосередньо звернувшись до ТОВ «Петропавлівське» за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Авіаторів буд. 41-А, або за тел.: (044) 406-59-49.

 

Шановні абоненти!

ТОВ «ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ» Повідомляє:

Повірка лічильників забеспечить правильність нарахувань за використану воду та стоки. Повірка лічильників є вимогою Закону та необхідністю для правильності нарахувань за використану воду. У звя’зку з прийняттям Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг виконала перерахунок вартості тарифів та вилучила з них витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку, отже , з 24 листопада 2017 року повірка та ремонт засобів квартирних приладів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти абонентів. Нині повірити  лічильник можна з демонтажем та без демонтажу на будь-якому підприємстві, які уповноважені на здійснення повірки квартирних приладів  обліку води. Термін виконання поданої заявки на повірку квартирних лічильників триває не більше 30 днів. Сама повірка триває близько 1 тижня.

Всі дані лічильника заносяться до єдиної електронної бази даних “Повірка”. Дізнатися інформацію можна, зайшовши на сайт www.meters.com.ua . Для цього необхідно попередньо викликати представника водоканалу для розпломбування приладу та після повірки, повторно – для опломбування.  Повіряти лічильник потрібно раз на 4 роки, що зазначено в паспорті приладу обліку.

Свідоцтво про проходження повірки має право видати тільки державний повіритель ДП “Укрметртестстандарт”. Для запобігання зловживання серед зловмисників, для підтвердження особи, представник ТОВ “Петропавлівське” повинен пред’явити службове посвідчення.

Щоб замовити повірку квартирних лічильників холодної води потрібно залишити заявку, за телефонами: (044) 406-59-49; (044) 406-59-50. При цьому необхідно вказати ПІБ, адресу, номер телефону та кількість лічильників.

До комплексу послуг включено: два виїзди фахівця, розпломбування, демонтаж (монтаж тимчасового лічильника), повірка, демонтаж тимчасового лічильника, монтаж повіреного(нового) , опломбування. В разі, якщо є можливість, повірку можна провести за місцем експлуатації приладу, якщо такої можливості немає, встановлюється тимчасовий лічильник з замінного фонду, на період повірки. В разі, якщо за результатами повірки лічильник визнано непридатним є необхідність в встановленні нового приладу(лічильник повинен придбати споживач).

Не повірений лічильник не є приладом для обліку. Нарахування за воду буде відбуватися за зальнобудинковим лічильником.

З повагою,  адміністрація ТОВ “Петропавлівське”

 
 

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!

ТОВ «ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ»
Повідомляє:
З 01.03.2017р. для формування рахунків,
внесення показників лічильників і.т.д.
необхідно перейти за посиланням: https://secure.mega-billing.com/byt
Або
на сайт pbvoda.com.ua
В розділ «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ»
та зареєструватися.
З повагою, Адміністрація

ТОВ «ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ»

З будь-яких питань звертатися за тел. 406-59-49 та на електронну пошту

petrop-mail@ukr.net

Про оплату послуг

НАШІ РЕКВІЗИТИ  для сплати послуг водопостачання та водовідведення:

Код ЄДРПУ 36712851

Р/р UA 36 3808 0500 0000 0026 0095 4108 5

в ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” МФО 380805

Отримувач ТОВ “Петропавлівське”

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Повна назва: Товариство з обмеженою відповідальністю «Петропавлівське»

Адреса: вул. Авіаторів, буд. 41а, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська область Україна, 08130

Сайт: http://www.pbvoda.com.ua/

Про зміну реквізитів

Загальна чисельність працівників: близько 50 осіб.

Корисні телефони: (050) 384-38-74 – аварійна служба водопроводу; (044) 406-59-49, 406-59-50 – громадська приймальня з 9:30 до 18:00 з понеділка по четвер; 9.30 до 17.00 п’ятниця.

Водоканал відповідає за транспортування, подачу питної води споживачам згідно з вимогами Державних санітарних правил і норм 2.2.4-171.-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» з подальшим відведення стоків .

Загальна схема централізованого водопостачання села Петропавлівська Борщагівка складається з насосних станцій та  водопровідних мереж. На мережах знаходяться пожежні гідранти.

Обслуговування водопровідних мереж і споруд забезпечуються працівниками експлуатації водопровідних мереж, служби експлуатації водоводів та насосних станцій.

Контроль за якістю питної води здійснюється лабораторією Боярської міської санітарно-епідеміологічною служби відповідно до вимог нового нормативного документу ДержСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» від 16.07.2010 року».

Централізована система водовідведення села Петропавлівська Борщагівка складається з каналізаційних насосних станцій та каналізаційних мереж.

Для зручності та оперативності управління складним виробничим процесом транспортування каналізаційних стічних вод, обслуговування каналізаційних мереж і споруд система водовідведення ,виконання аварійних робіт забезпечується бригадою першого виїзду, а обслуговування каналізаційних колекторів великого діаметру працівниками дільниці колекторів глибокого закладання.